Акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Новоселицькій гімназії  ця акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

Основні завдання акції :

– привернення уваги учасників освітнього процесу до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

– проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності здобувачів освіти з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості,  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

• Виховні справи «Світ без насилля»;
  • Перегляд мультфільмів «Дітям про насильство», «Жив собі Чорний Кіт»;
  • Конкурс малюнків на тему «Світ без насильства очима дітей»;
  • Виховні справи «Обов’язки чоловіка та жінки у суспільстві»;
  • Перегляд відеоролика «Проти насильства в сім’ї»;
  • Виховні справи «Ми всі різні, ми всі рівні»;
  • Виховні справи «25 листопада – Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок»;
  • Батьківський лекторій «Насильство як соціальне явище» (онлайн формат);
  • Година психолога «Стоп-насильству»;
  • Онлайн марафон #Дій_проти_насильства.