Світ книги

Навчання триває… і ніщо  не може стати на заваді щодо проведення уроків позакласного читання в різних інноваційних формах роботи. Сьогодні 17 грудня 2020 року в 5-А класі Новоселицької гімназії  було проведено урок позакласного читання  в формі бібліошопінгу, який мав девіз:  «  Даремно часу ви не гайте, цікаві книги вибирайте!». Урок відбувся в приміщенні шкільної бібліотеки.  Метою такого дійства було привернути більше уваги та інтерес до вибору та читання книг. Звичайно, дехто може не знає що таке бібліошопінг?  Це – форма Детальніше “Світ книги”

Фотовиставка-конкурс «Жнива розпачу»

З 20.10 по 27.11.2020 року проведено обласну фотовиставку-конкурс щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні «Жнива розпачу». У ході реалізації завдань заходу учнями Буковини разом з педагогами проведено пошуково-дослідницьку роботу щодо вивчення Голодоморів України, організовано підготовку чорно-білих світлин, які висвітлили найбільшу трагедію українського народу. У Конкурсі взяло участь більше 250 учнівських робіт. За результатами оцінювання членами журі конкурсу відзначено 33 найкращі фотороботи.

Приємно відзначити, що серед найкращих робіт і фоторобота учениці 9-А класу Новоселицької гімназії Штефлюк Адріани. Школярка нагороджена дипломом Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за активну участь у збереженні національної пам’яті українського народу, вшанування пам’яті жертв Голодомору в Україні та підготовку кращої світлини обласної виставки «Жнива розпачу».

Щиро вітаємо гімназистку та зичимо подальших перемог! Так тримати!