Сила нації – в її єдності

В рамках тижня «Сила нації – в її єдності»  з 18 по 22 січня 2021  року в Новоселицької гімназії було проведено виховні справи: «День Соборності України», «Україна – соборна держава», «Захід, схід – одна країна! Це – соборна Україна», «Соборна мати Україна-одна на всіх як оберіг», «В мирі та єдності сила України!».  Метою  виховних справ було виховання толерантності і людської гідності учнів,  відродження духовності, пробудження інтересу до культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини. І щоб краще відчути велич, різнобарвність, багато національність, культуру та красу нашої Батьківщини учні були запрошені на віртуальну екскурсію по українських містах: зі сходу на захід, з півдня на північ.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі – це один народ і ніякі межі  не зможуть нас розділити.