Тиждень безпечного інтернету

Сьогодні ми живемо в світі різноманітних технологій, інновацій та дивовижних винаходів людства. Одним з таких винаходів є Інтернет. Це слово, яке знайоме кожному з нас. Без нього наше життя може здаватися сумним та нецікавим.

Інтернет дає нам багато можливостей у різних сферах, надає неймовірні можливості для здійснення  спілкування й творчості.

Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, при чому далеко не завжди безпечної. У зв’язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

У рамках тижня «Безпечний інтернет» та з метою розвивати вміння учнів правильно використовувати можливості соціальних мереж та віртуального спілкування у гімназії проведено такі заходи:

• Радіолінійка «Інтернет – частина твого життя? Зроби його безпечним!»;
  • Скрайбінг-відеоролик «Безпечний інтернет»;
  • Виховні справи : «Що варто знати про безпеку в Інтернеті?»;
  • Перегляд повчального мультфільму «Казка про Інтернет»;
  • Виховні справи «Інтернет в житті людини це безпечно чи ні?»;
  • Виховні справи «Комп’ютерна залежність-це небезпечно!»;
  • Тренінг «Я контролюю залежність, чи вона керує мною?».

Діти дізналися про головні загрози, які несе необережне використання Всесвітньої мережі та механізми, які допомагають їх нейтралізувати.