«Зимо, час не лютувати, а весні дорогу дати»

Культурна спадщина України неповторна і самобутня. Для кожної пори року, для кожного свята притаманними були свої особливі традиції. Багатьма обрядовими діями супроводжувався початок весни в Україні.

15 лютого наш народ відзначає свято Стрітення Господнє. За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною.

У 5 – Б класі Новоселицької гімназії відбулась бібліотечна година до свята Стрітення під назвою «Зимо, час не лютувати, а весні дорогу дати».  Дійство розпочала бібліотекар гімназії Лунік В.Д. із розповіді про свято.  До дійства долучилась класний керівник Одажіу Р.Г.  та вчитель української літератури Підлісна Н.О., які  ознайомили дітей із традиціями святкування Стрітення в Україні, запропонували перегляд мультимедійної презентації. Також діти прийняли активну участь у дійстві –  декламуючи вірші, приказки та загадки. Презентували малюнки про зиму та весну.

Діти отримали весняний настрій та велику порцію позитиву, що сьогодні є надзвичайно важливо.

Бібліотекар Новоселицької гімназії Лунік В.Д.