Вітаємо переможців обласного конкурсу «Про що розповів осінній листок»!

Вітаємо переможців! Підведено підсумки обласного конкурсу «Про що розповів осінній листок», який був проведений у листопаді-грудні 2020 року  комунальним закладом «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» спільно з Чернівецькою обласною організацією Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та Чернівецьким обласним екологічним товариством «Паросток». Роботи конкурсантів оцінювались за номінаціями: «Наша допомога довкіллю»; «Розповідь осіннього листка»; «Краса осінньої природи». У фінальному етапі конкурсу взяли участь понад 250 здобувачів освіти, учнівських колективів, вчителів. Серед переможців 35 учнів Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради. За результатами проведення конкурсу «Про що розповів осінній листок», на підставі рішення журі гімназисти здобули: 13 – перших місць: Клочун Вікторія(3-В), Дячук Юлія(4-А), Купрін-Дубінський Данило (5-Б), Злей Даніела (9-А), Кравчук Катерина (6-В), Процюк Олександра (10), Ткачук Микола (7-А), Арсеній Даніела (9-А), Дробниця Дмитро (8-Б), Габа Даніїл (8-Б), Небесюк Антон (9-А), Нікітович Вадим (2-Б), Штефанеса Максим (4-Б); 12 -других місць: учнівський колектив (6-Б),  Буздуган Ксенія (6-А), Жереблюк Алекс (6-А),Іванський Олександр (8-Б), Колос Олександр (6-В), Нікітович Адріан (6-В), Костюк Максим (1-А), Паю Христина (8-Б), Косар Анна (4-Б), Янкова Яна (8-А), Костюк Максим (1-А), Божик Антоніна (7-А); 10 – третіх місць: Скрипник Анна-Марія (8-А), Підлісна Олександра (1-А), Габа Домінік (2-Б), Костюк Максим  (1-А), Сурмач Дмитро (5-А), Арсеній Владислав (7-А), Войтова Олександра (6-В), Тока Кіра (6-В), Швець Юліана (6-В), Бурлака Анастасія (4-Б).

Новоселицька гімназія вітає учнів та їх керівників (Алтухова І.І., Куті Е.І., Дідух-Бойчук Т.Г., Петрова О.Б., Петров О.М.,  Ковдриш А.М., Басараба А.В., Дисар Я.В., Процюк І.І., Сірякова О.В. Кодряну Л.П., Блейбер С.О., Житарюк У.В., Волканеску С.І., Гушила В.О., Козак С.Д., Одажіу Р.Г.) з гарним результатом! Бажаємо подальших нових звершень!