Вітаємо переможця – юного науковця!

Олімп гімназійної слави поповнився вагомим здобутком у галузі наукових досліджень! 20 лютого 2021 року в режимі онлайн відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань. Даний конкурс мотивує учнів до використання набутих ними знань під час освітнього процесу, для проведення досліджень та розвитку творчого потенціалу. Учасники представляли цікаві дослідницькі роботи, роботи проблемно-пошукового характеру.  Новоселицьку гімназію представив Томулець Андрій, учень 9-А класу, член наукового товариства «Інтеграл»  в секції «Англійська мова» (керівник Ірина Томулець). За наслідками змагань у постерному захисті, науковій конференції та заочному оцінюванні роботи Андрій здобув почесне ІІ місце.  Адміністрація гімназії та велика шкільна родина вітає та пишається своїм переможцем і наставником, бажає їм творчого натхнення та нових звершень на науковій ниві!