Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю-конкурсу «В об’єктиві натураліста – 2021», який був проведений з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем. На розгляд журі обласного заочного етапу Фестивалю було представлено понад 80 робіт учнів та вихованців закладів позашкільної та загальної середньої освіти Чернівецької області та міста Чернівців. Роботи конкурсантів оцінювались за номінаціями: «Краща фоторобота», «Кращий слайд-фільм», «Кращий відеоролик», «Кращий відеофільм».  Переможцями Фестивалю стали  5  робіт учнів Новоселицької гімназії.

І місце – Ватаманюк Микита, учень 10 класу (керівник – Дисар Я. В.), номінація «Краща фоторобота»;

ІІ місце – Кравчук Катерина, учениця 6-В класу (керівники: Басараба А.В., Ковдриш А.М.),  номінація «Краща фоторобота»;

ІІ місце – Петрова Вікторія, учениця 7-А класу (керівники: Басараба А.В., Петрова О.Б.), номінація «Краща фоторобота»;

ІІІ місце – Купрін-Дубінський Данило, учень 5-Б класу (керівники: Петрова О.Б., ДідухБойчук Т.Г.),  номінація «Краща фоторобота»;

ІІІ місце – учні 8-Б класу (керівники: Басараба А.В., Дідух-Бойчук Т.Г.), номінація «Кращий відеоролик».

Бажаємо подальших успіхів у природоохоронних заходах!