Маленькі кроки наших здобутків…

” Мріє, не зрадь! Я так довго до тебе тужила,
Стільки безрадісних днів, стільки безсонних ночей,
А тепер я в тебе остатню надію вложила.
О, не згасни, ти, світло безсонних очей!
Тільки – життя за життя! Мріє, станься живою!
Слово, коли ти живе, статися тілом пора.
Хто моря переплив і спалив кораблі за собою,
той не вмре, не здобувши нового добра.”
Леся Українка
25 лютого цього року виповнилося 150 років від дня народження видатної української літераторки Лесі Українки.  Леся Українка — це така багатогранна творча особистість, про яку Микола Бажан сказав: ”В історії світової літератури важко знайти таке ім’я, яке дорівнювало б їй талантом, мудрістю, проникливістю, значущістю ”. І світ не знав ще такої поетеси, не знав такої страдниці святої.
Так з нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки було оголошено Всеукраїнський інтернет-конкурс «150 імен Лесі Українки», головною метою конкурсу — привернути увагу до творчості Лесі Українки письменниці, допомогти школярам побачити багатогранність її постаті, як формувалася її особистість. Ілюстровані завдання для учнів 1-11 класів були доповнені маловідомими фактами з життя видатної української поетеси, відео- та аудіо матеріалами. Оскільки мета конкурсу — не лише оцінити, а й доповнити знання школярів, було заохочено кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу. В конкурсі взяло участь 10 учнів 8-Б класу Новоселицької гімназії, які отримали : ІІІ дипломи – І ступеня, ІІІ дипломи – ІІІ ступеня, а четверо учнів отримали іменні сертифікати за участь в конкурсі. Молодці, надалі бажаємо їм успіхів та перемоги в наступних конкурсах.
Дідух-Бойчук Т.Г.,
вчитель зарубіжної літератури,