Тиждень трудового та економічного виховання.

Трудове виховання у школі— процес формування у дітей суспільних мотивів трудової діяльності, поваги до праці дорослих, дбайливого ставлення до результатів праці інших. Головна мета трудового виховання учнів — формування особистості дитини, а також її правильного ставлення до трудової діяльності. Серед цілей трудового виховання також: розвиток у дітей кмітливості, спостережливості, уваги, зосередженості, пам’яті зміцнення їхніх фізичних сил та всебічного розвитку дітей.

Економічна свідомість забезпечує розуміння економічного життя суспільства, перетворення кожного працівника на активного, творчого учасника виробничого процесу. В умовах економічних реформ формування економічної свідомості підростаючого покоління стає загальним і обов’язковим. Важливим компонентом економічної культури є економічна свідомість — знання основних законів розвитку ринкової економіки, підвищення ефективності виробництва, перебудови його структури, вдосконалення виробничих відносин, системи управління та методів господарювання.

Відповідно до тематики тижня, який проходив в рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» з 05.04. по 09.04. 2021 року,  були проведені різнопланові заходи: Детальніше “Тиждень трудового та економічного виховання.”