Декада громадянської освіти

З метою формування громадянських і соціальних компетентностей, ціннісних орієнтирів і громадської самосвідомості учнів, підвищення якості виховного простору в Новоселицькій гімназії проведено декаду громадянської освіти.

У її рамках відбулися заходи:

• «Парад країн Європи» (3-4 класи) – віртуальна експрес подорож;
  • «Цікаві факти про Євросоюз» (5-6 класи) – відеопазл;
  • «Я знаю свої права і поважаю права інших»(7-8 класи) – брейнг – ринг;
  • «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ» (9-Б клас) – виховна справа+ колаж;
  • «Я – громадянин України» (9-А клас) – квест;
  • «Конституція – основний Закон держави» (10-11 класи) – виховна справа;
  • «Європейський вибір України» (5-11 класи) – відеоролик;
  • «Дітям про Євросоюз» (1-4 класи) – відеоролик.

Юні гімназисти-екологи поповнили «Гімназійний олімп» здобутками в природоохоронних акціях!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1452 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік, наказу комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» від 05.01.2021 № 9 «Про проведення у 2021 році всеукраїнських природоохоронних акцій» та з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни, були залучені учні Новоселицької гімназії до участі в обласних етапах природоохоронних акцій та стали володарями призових місць:

1.Переможці обласного заочного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» в номінації «Найщедріша годівничка»:

– учні 6-В класу Новоселицької гімназії (керівники: Басараба А.В., Ковдриш А.М.);

2.Володарі диплому комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за активну життєву позицію, небайдуже ставлення до охорони довкілля та практичну природоохоронну роботу учасників обласного конкурсу «Пташиний друг» в номінації «Наша допомога зимуючим птахам»:

-учні 2-Б класу Новоселицької гімназії – члени групи «Пташині друзі»

(керівники: Сірякова О.В., Одажіу Р.Г.).

Вітаємо наших юних екологів з гарним результатом! Бажаємо подальшої успішної роботи в напрямку приваблювання і охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття птахів.