Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі Україно!».
На виставку – конкурс було подано 218 робіт від закладів загальної середньої та позашкільної освіти міських, сільських, селищних територіальних громад Чернівецької області.
Серед конкурсних робіт були і роботи учнів Новоселицької гімназії. За результатами виставки – конкурсу відповідно до протоколів рішення журі наші учні нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації посівши такі призові місця:
– І місце Максім Костюк (керівник С. Волканеско) – розділ «Спортивно – технічне моделювання»;
– І місце Павло Лакуста (керівник О. Петрова) – підрозділ «Ковані вироби»;
– ІІ місце Нікіта Кравчук (керівник О.Сірякова) – розділ «Спортивно – технічне моделювання».
Вітаємо з перемогою в конкурсі і від щирого серця бажаємо завжди бути яскравими та унікальними конкурсантами.