Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, це найбільше  щастя, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного.

Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Щорічно 21 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день Миру.

Учні 4-А класу теж приєдналися до міжнародної акції присвяченій до дня миру.  Класний керівник Галина Горбатюк з бібліотекаром Валентиною Луник провели для учнів виховну справу «Я голосую за мир». Діти дізналися про історію виникнення свята, на символічних долоньках написали добрі та щирі побажання мирного неба над нашою Батьківщиною та припинення військових дій на території України  й  разом створили стіну миру зі своїх долоньок.

Класний керівник Горбатюк Г.О.

Шкільний бібліотекар Луник В.Д.