Нове століття – нові імена

Україна… Рідний край… Золота чарівна сторона, земля рясно  уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних, лагідних слів придумали люди, щоб висловити свою гарячу любов до краю, де народилися і живуть. Щасливі ми , що народились і живемо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося аж до сліз, почувши рідне слово…

В рамках виховного проєкту « Мій край» у 4-Б класі пройшов виховний захід  «Мій рідний край – куточок України». Діти зустрілися з молодою поетесою рідної  Новоселиці Бідяк Діаною, яка презентувала свою книжку, прочитала чудовий вірш про Новоселицю. Також розказала, як новосельчани піклуються про своє рідне містечко. В рамках програми DOBRE було організовано день прибирання. Під час еко-толоки  мешканці Новоселиці, сіл Маршинці та Зелений Гай прибирали берег річки Прут. Діана Василівна розпитала дітей, де вони люблять відпочивати в рідному місті, порадила відвідувати «здорові» локації в парку міста Новоселиця. Валентина Дмитрівна Лунік розповіла дітям історію нашого містечка. Насамкінець, діти помріяли про своє майбутнє, про майбутнє нашого краю, нашої країни.

Класний керівник : Чебан І. І.