«Електронні освітні ресурси для Нової української школи»

Дистанційне навчання  сьогодні – один із перспективних напрямів інформатизації навчального процесу, ефективний спосіб отримати нові знання. Дистанційне навчання у початковій школі – це насамперед навчання. Тому процес організації і теорії навчання нікуди не діваються, просто з’являється інший спосіб зв’язку. Члени шкільної професійної спільноти початкових класів Новоселицької  гімназії обговорили «Електронні освітні ресурси для Нової української школи», провели методичний лекторій на тему: «Форми та методи подання освітнього матеріалу в умовах дистанційного навчання». Практичне заняття: «Інструменти для зворотнього зв’язку під час дистанційного навчання», довело: хто хоче досягти мети, тому ніщо не завадить.

Керівник шкільної професійної спільноти: Ельвіра Куті