«Вибір професії – це важлива справа, це – друге народження людини»

Тиждень профорієнтаційного виховання у Новоселицькій гімназії

Вибір професії – справа відповідальна і досить непроста. Адже від цього залежить те, як складеться подальше життя людини. Завдання профорієнтаційної роботи в школі полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної  професії, складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення  розвитку професійно важливих якостей особистості.

У рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» з 01 по 05 листопада 2021 року в Новоселицькій гімназії проводився тиждень профорієнтаційного виховання. Всі заходи були проведені в онлайн-форматі. Протягом тижня учні 1-4 мали змогу переглянути мультиплікаційне відео «Вчимо професії», учні 5-11 класів ознайомились із інформацією відеоролика «Професії майбутнього». Досить цікавою та змістовною була зустріч учнів 9 та 11  класів з Тетяною Миколаївною Руссу, завідувачкою сектору активної підтримки Новоселицького центру зайнятості. Фахівець надала консультацію з питань професійного самовизначення, побудови кар’єри, мотивувала до легальної зайнятості та роз’яснила правила вибору професій», також  було проінформовано про стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості. Детальніше “«Вибір професії – це важлива справа, це – друге народження людини»”