«Безпечна країна»

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.  З 15 по 19 листопада  в гімназії пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:

– бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»;

– перегляд  відео «Небезпечна гра»;

– вікторина  «Як добре ти знаєш правила дорожнього руху»;

– виховні справи « Увага на дорозі – життя у безпеці»;

– зустріч з працівниками  Національної поліції «Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!».

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати.   Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.  19.11.2021 в школі пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна країна», мета якого спрямована на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед населення.