Тиждень духовно-морального та етичного виховання

«Віддай людині крихітку себе,

За це душа наповнюється світлом.»

Ліна Костенко

У рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» з 15 листопада по 19 листопада 2021 року в Новоселицькому ліцеї № 1 (гімназії) було проведено Тиждень духовно-морального та етичного виховання, метою якого було плекання духовності української нації, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої особистості.

В рамках тижня було проведено різноманітні заходи:

• тематичні заняття, бесіди на теми: «Подорож країною толерантності» (1-2 кл.), «Всі ми різні – всі ми рівні» (3-А кл.);
  • вікторина «Квітка толерантності» (3-4 кл.);
  • «Школа добра та духовності» за творами Василя Сухомлинського;
  • виставка малюнків «Добрі справи, гарні вчинки» (1-4 кл.);
  • акція «Таємний друг» (скринька для сюрпризів) (1-4 кл.).

Духовне виховання – це постійний процес, який ніколи не доходить до завершення, і формування високоморальної особистості відбувається не тільки під час тематичних, але в повсякденному житті школярів поостійно.

Класні керівники 3-х класів                                    Кочервей К.В.

Мельничук Л.І.