Всеукраїнська акція «Запали Свічку пам’яті»

У суботу, 27 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Голодомору 1932-33 років.
Закликаємо всіх новосельчан, тих, хто свідомий свого минулого, 27 листопада о 16.00 год разом з усією Україною запалити свічку пам’яті про жертв Голодомору і поставити на підвіконні своїх помешкань, щоб її було видно з двору.
Довідка
З квітня 1932 по листопад 1933 року, за даними істориків, жертвами голоду в Україні стали (за різними оцінками) від 7 до 10 млн людей, зокрема близько 4 мільйонів дітей.
Парламент України в листопаді 2006 року визнав Голодомор 1932-1933 років геноцидом українського народу. Цю позицію офіційно розділили 12 країн.
Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій.
Учнівське самоврядування Новоселицького ліцею №1 (Новоселицька гімназія)