#ЩедрийВівторок

#ЩедрийВівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

У кожного є можливість долучитися. Не залишились осторонь цього доброго дійства учні та педагоги Новоселицького ліцею №1 Новоселицької міської ради Чернівецької області.

Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Саме тому представники учнівського самоврядування та куреня імені Народного Героя Вадима Балюка провівши круглий стіл домовились долучитися до благодійного руху, а саме :

• Благодійна акція по збору коштів на лікування Курчака Назара (2020 року народження) ;
  • Благодійна акція на утримання та лікування, а також розвиток проєктів Фонду Happy paw наших хвостатих улюбленців;
  • Осіння акція милосердя для малозахищених верств населення.

Добрі справи мають стати гарною традицією, яку потрібно підтримувати і зробити стилем свого життя кожному громадянину нашої Батьківщини. Не залишайтеся байдужими! Будьте добрими, милосердними!