Хто молодці ? Ми – молодці!

З метою пошуку та підтримки обдарованих дітей, популяризації образотворчого мистецтва, національно-патріотичного виховання дітей та молоді, залучення до виявлення своєї соціальної ролі та громадянської позиції з 25 жовтня по 30 листопада в КЗ «Чернівецький обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини»» діє обласна виставка-конкурс «Галерея мистецтв» у номінації «Образотворче мистецтво» за темою «Рівні. Різні. Незалежні». На розгляд обласного журі було подано 201 творчу роботу учнів (вихованців) закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти області.

Серед конкурсних були роботи й наших учнів, які продовжують радувати нас своїми творчими результатами:

• ІІІ-місце Стаднічук Софія (11 клас) з роботою «Різні-рівні-незалежні» (керівник Дисар Яна Валентинівна);
  • Дипломант Гаврилян Вікторія (8-А клас) з роботою «Поєднання людських всесвітів» (керівник Козак Сніжана Дмитрівна).

Вітаємо конкурсантів та їх керівників. Бажаємо ще не раз брати участь у подібних конкурсах і з кожним разом дивувати всіх своїми дивовижними талантами, здібностями і можливостями.