«Співак вірно служив пісенній музі»

Назарій Яремчук – народний артист, лицар української пісні, символ національної естради, один з найпопулярніших співаків. Неповторний, проникливий, своєрідний, вишитий українською інтонацією голос Назарія Яремчука, чистий і прозорий, як джерельна вода з Карпатських гір, зачаровує людей, ніби переносить їх на лоно природи, даруючи зустріч із подихом синіх гір, прохолодою швидкоплинного дзвінкого Черемошу, голосом трембіт…

В пам’ять про простого буковинського хлопця, який став гордістю країни, пропагуючи у світі рідну українську пісню та з нагоди його 70-річчя від дня народження і була проведена виховна справа «Я піснею повернуся до вас» для учнів 3-А та 3-Б класів спільно зі шкільним бібліотекарем Лунік В. Д.

Під час заходу учні ознайомились із життєвим шляхом та пісенною біографією Назарія Яремчука, а також прослухали декілька пісень автора. Учні дізналися багато нового, поспівали та весело провели час.

Класні керівники 3 класів                                             Кочервей К.В.
Сірякова О.В.

Шкільний бібліотекар                                                Лунік В.Д.