Вітаємо переможців конкурсу «Птах року –2021»!

Природа – це багатство й краса нашої рідної Землі. Кожен з нас не уявляє свого життя без її чарівного світу.  З метою модернізації системи масової роботи та змісту екологічного виховання, створення творчого пізнавального простору, комунальним закладом «Чернівецький обласний центр екологонатуралістичної творчості учнівської молоді» була залучена учнівська молодь до виконання завдань Всеукраїнських масових екологічних заходів. Учні Новоселицького ліцею №1 долучились до екологічної роботи у напрямку природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року –2021» та здобули п’ять  призових місць на обласному рівні: І місце – Колос Олександр, Швець Юліана, Тока Кіра та ІІІ місце – Войтова Олександра, Дорофтей Дарія і Дорофтей Катерина, учні  7-В класу.

Вітаємо наших природолюбів та їх керівників (Басараба А.В., Ковдриш А.М.) з гарними результатами та бажаємо надалі здобувати перемог у вивченні, дослідженні та охороні природи рідного краю.