Тиждень безпечного Інтернету

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі з 07.02.2022 по 11.02.2022 в Новоселицькому ліцеї №1 було організовано проведення Тижня безпечного Інтернету.

В рамках тижня класними керівниками 1-11-х класів, соціальним педагогом  та ЦВР проведено:

• Відеоролик «Безпечний інтернет для учнів»;
  • Інформаційно-просвітницька вітрина «Збереження здоров’я під час онлайн-навчання або гри в інтернеті»;
  • Тематичний діалог «Комп’ютерна залежність – це небезпечно!»;
  • Етична бесіда «Неприємності в мережі та як їх уникнути»;
  • Відеоконференція «Інтернет- це частина твого життя? Зроби його безпечним!»;
  • Скрайбінг – відеоролик «Безпечний інтернет»;
  • Батьківський всеобуч – Пам’ятка для батьків «Як забезпечити безпеку дітей у мережі Інтернет»;
  • 10 золотих правил безпеки в інтернеті для дітей (інформація розміщена на сайті).

Тиждень Інтернету був корисним для всіх наших учнів, які ознайомилися з правилами безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі; сформувалися навички правильного реагування на небезпеку мережі; культура поведінки в Інтернеті, інформаційної культури, здатності аналізувати, узагальнювати, робити висновки.