Вітаємо переможців – юних науковців!

Олімп Новоселицького ліцею №1  поповнився вагомим здобутком у галузі наукових досліджень! 19 лютого 2022 року в режимі онлайн відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань. Даний конкурс мотивує учнів до використання набутих ними знань під час освітнього процесу, для проведення досліджень та розвитку творчого потенціалу. Учасники представляли цікаві дослідницькі роботи, роботи проблемно-пошукового характеру.  Новоселицький ліцей №1 представляли Томулець Андрій, учень 10 класу та Скрипник Анна-Марія, учениця 9-А класу, члени наукового товариства «Інтеграл»  в секції «Англійська мова» (керівники Ірина Томулець та Юлія Андрицька). За наслідками змагань у постерному захисті, науковій конференції та заочному оцінюванні робіт учні здобули два почесних ІІІ місця.

Адміністрація та велика шкільна родина вітає та пишається своїми переможцями та їх наставниками, бажає їм творчого натхнення та нових звершень на науковій ниві!

Яна Дисар, керівник  НТУ «Інтеграл» Новоселицького ліцею №1