Відбувся методичний  аукціон на тему “Освітня гейміфікація в контексті НУШ”

У рамках роботи шкільної професійної спільноти початкових класів Новоселицького ліцею №1 23 лютого 2022 року  для педагогічних працівників відбувся методичний  аукціон на тему «Освітня гейміфікація в контексті Нової української школи». Під час роботи вчителі розкрили питання сутності і змісту гри в освітньому процесі початкової школи. Куті Ельвіра теоретично обґрунтувала засади застосування геймізації з метою підвищення мотивації молодших школярів на уроках початкової школи. Алтухова Ірина особливу увагу акцентувала на нових, інтерактивних формах роботи з учнівським та батьківським колективом: «Веб-квест як сучасний метод формування творчої особистості». Горбатюк Галина зосередила учасників спільноти на питаннях практичного впровадження концепції Нової української школи в освітній процес. Під рубрикою«Телерепетитор»  продемонструвала відео інтерактивних уроків і виховних заходів, проведених вчителями та вихователями. Учні Чебан Ірини переконали присутніх, що поняття геймізації освітнього процесу є однієїю з унікальних форм, що дає змогу зробити цікавою й захопливою не тільки роботу учнів на творчо-пошуковому рівні, а й важкі кроки з вивчення нового матеріалу.

Керіввник ШПС Ельвіра Куті