Безпечні канікули

З метою попередження дитячого травматизму, профілактики шкідливих звичок та протиправної поведінки дітей та молоді на період літніх канікул з  ліцеїстами було проведено цикл онлайн-заходів:

• Виховні справи на тему «Ти на канікулах марно часу не гай, про правила безпеки пам’ятай»;
  • Усний журнал «Незвичні літні канікули. Як уберегтися дітям під час війни»;
  • Бесіда-настанова «Що треба знати, щоб вберегти своє життя»;
  • Перегляд фільмів, мультфільмів, презентацій на тему: «Твої безпечні канікули»;
  • Бесіда «Переваги здорового способу життя»;
  • Диспути «Активна профілактика вживання алкоголю і тютюну – свідоме ставлення до власного здоров’я»;
  • Інструктаж з техніки безпеки на тему: «Безпека життєдіяльності під час літніх канікул».

Основною метою проведених заходів було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді;  розвиток  в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

ЗДВР          А. Басараба