Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, який пролунав у стінах нашої школи в онлайн-форматі. Війна внесла свої корективи не тільки в освітній процес, але й у святкування його завершення.

Останній шкільний дзвінок для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він  сповіщає про початок  літніх канікул. Тож від усього серця бажаємо учням молодших та середніх класів гарного відпочинку, набратися сил перед початком нового етапу навчання.

А для випускників шкільний дзвінок пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми.

Нехай відлуння цього останнього дзвінка для вас залишиться спогадом про безтурботне, щасливе дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – надія нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна.

Висловлюємо безмежну подяку вчителям за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші ліцеїсти були одними з кращих.

А всім батькам зичимо, щоб діти обов’язково виправдали ваші батьківські надії та стали гідними громадянами та патріотами нашої України.

Мирного неба! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Адміністрація Новоселицького ліцею №1