Хто молодці ? Ми – молодці!

Підведено підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу

«Український сувенір» 2022.

Вітаємо з  IІ призовим місцем Нікітовича Адріана Віталійовича, учня

Новоселицького ліцею № 1 Новоселицької міської ради Чернівецького

району Чернівецької області Новоселицької ТГ, за творчу роботу «Коза

дереза» (88 балів).

У Всеукраїнській виставці-конкурсі взяли участь понад 650 учасників: учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти з двадцяти двох областей України та міста Києва, а також родинні колективи різних вікових груп, дорослі шанувальники народної творчості.

Виставка-конкурс «Український сувенір» проводиться із метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва; залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.