«Дитина – це не просто учень, а духовне явище в нашому житті»

Третій день методично-психологічного  марафону, який проводився 06 липня 2022 року був присвячений вихованню наших учнів. Аліна Ковдриш, керівник асоціацій класних керівників презентувала тему: “Виховання на цінностях – як один з ключових компонентів формування НУШ: від теорії до практики», адже Нова українська школа формує ціннісні ставлення і судження, які слугують базою для щасливого особистого життя та успішної взаємодії з суспільством. Нам пропонують вживати поняття “освіта”, “освітній процес” в їх сучасному розумінні, що охоплює навчання, виховання і розвиток. Виховний процес – невід’ємна складова всього освітнього процесу і орієнтується на загальнолюдські цінностях. Нова українська школа  виховує не лише відповідальність за себе, а й за розвиток і добробут країни та всього людства. Ділова гра, яка була проведена за наслідками спілкування, орієнтувала педагогів на виховання загальнолюдських цінностей:  поваги до іншої людини,  любові до власної країни. І це повинно пронизувати не тільки окремі виховні заходи, а й увесь зміст освіти і увесь процес навчання. Нова українська школа – це можливість побудувати освітній процес по-новому, додати щось цікаве та змістовне, змінити погляди на навчання та виховання дітей. Під час години психолога Наталія Збурлюк розповіла про  підтримку учнів педагогами в умовах військового конфлікту.