Вчителі підвищують інформаційну компетентність

Щоб успішно жити, навчатися, працювати у дедалі складнішому, інформаційно насиченому суспільстві знань, вчителі повинні ефективно використовувати технології. У поєднанні з якісно відрегульованою освітньою системою інформаційні технології здатні допомогти:

  •  стати умілими користувачами інформаційних технологій;
  •  стати споживачами інформації, аналітиками та фахівцями з оцінки;
  •  навчитись вирішувати завдання та приймати рішення;
  •  стати творчими та ефективним користувачами засобів підвищення продуктивності праці;
  •  стати ефективними комунікаторами, співпрацівниками, видавцями та виробниками;
  •  стати свідомими відповідальними, активними громадянами.

Завдяки постійному та ефективному використанню технологій в освітньому процесі, учні отримують можливість набути важливих умінь та навичок використання технологій. Головними дійовими особами в цьому процесі є учителі. Учитель відповідає за створення сприятливого освітнього середовища та забезпечення навчальних можливостей, які полегшують використанню технологій для навчання та спілкування. Тому конче необхідно щоб усі учителі були готові забезпечити своїх учнів такими можливостями.

В рамках марафону «Від теорії до практики» 12 липня 2022 року в Новоселицькому ліцеї № 1 відбувся практикум на тему: «Cтворення анкет за допомогою Google Forms», метою якого стало ознайомлення з можливостями використання одного з найцікавіших та найкорисніших засобів Google. Я намагалася навчити колег створювати анкети та тести з використанням Google Форм. А як мені це вдалося – покаже час.

Вчитель інформатики Новоселицького ліцею №1 Блейбер С. О.