«Голуб  Миру»

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Учні  2-Б класу Новоселицького ліцею № 1  взяли участь  у Тижні  миру.

Провідна  мета  «Тижня миру» – цінувати життя, пропагувати мир, радіти кожному дню, бути вдячним тим, хто відстоює мирне небо над нашою головою.

В класі проведена  виховна справа  « Ми за мир». Другокласники переглянули відеоролик  про  історію святкування  та   символ  цього свята.

Проведено майстер –клас , на якому діти виготовляли паперових голубів  – символ  Миру. На  паперових фігурках  голубів  учні  написали свої побажання та прикріпили на  мапі України.

Усі заходи мали на меті донести до дітей важливість понять «мир» і «злагода», необхідність дотримання принципів гуманності, свободи, добра, поваги та толерантності.

Класний керівник  2-Б класу : Л.П. Кодряну