Хто молодці ? Ми – молодці!

20.09.2022 року, відбулась обласна Гімназіада з шахів, серед учнів ЗЗСО. Ігри між учасниками проводились в режимі онлайн, впродовж двох годин. В Гімназіаді прийняли участь учасники із 32 громад нашої області. Новоселицьку ТГ, представили учні Новоселицького ліцею √1, а саме: Горецька Надія – 5-В клас, Попович Надія – 9-А клас, Думітращук Микола – 6-Б клас, Савка Артем – 7-А клас (тренер Марандюк Михайло Назарович).

В загальнокомандному заліку, наші учні посіли третє місце. Вітаємо переможців! Бажаємо їм здоров’я, успіхів у всіх починаннях, не зупинятись і йти вперед до вершини досягнень!

Вчитель фізичної культури Новоселицького ліцею №1

Чулей Сергій Вікторович

«Освіта за кордоном».

Настав час, коли дев’ятикласникам можна обирати місце і місто отримання освіти. Можна вступити до навчального закладу в рідній країні, а можна отримати освіту за кордоном в одному з найпрестижніших навчальних закладів світу. Навчання в іншій країні –мрія багатьох українських абітурієнтів, оскільки дозволяє отримати міжнародний диплом, покращити знання іноземної мови, завести нові знайомства та стати цінним кандидатом на ринку праці. Про переваги та недоліки навчання за кордоном, пакети документів, необхідні для вступу, вимоги до рівня володіння іноземною мовою та відгуки українських студентів почули учні 9-Б класу у відео-лекторії «Освіта за кордоном».

Ірина Томулець