Подбай про свою безпеку…

В рамках тижня протидії торгівлі людьми в 10-11 класах Новоселицького ліцею №1 відбулася інформаційна зустріч  на тему: «Плануєте виїхати за кордон? Подбайте про свої права та безпеку»,  з представником Державної міграційної служби в Чернівецькій області , провідним спеціалістом – Степаном Геннадійовичем Комарецьким , який довів до відома учнів, ознайомив  і розповів про правила перетину державного кордону , про права та безпеку в чужій країні. Також акцентував увагу на тому, куди потрібно звертатися за допомогою в разі її потреби.

Під час заходу учні задавали питання, цікавилися як правильно оформити виїзні документи, що потрібно знати. Адже кожен з нас повинен дбати про свою безпеку, перебуваючи в тій чи іншій державі.

Класні керівники: О. Петрова, Т. Дідух-Бойчук