«Творчий та креативний методичний тандем педагогів плекає переможців!»

З метою поліпшення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді був  проведений у 2021-2022 н.р. Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з екологонатуралістичного напряму позашкільної освіти. Оголошено довгоочікувані результати за проведену роботу. За рішенням журі у номінації «Розробки для молоді щодо ефективної організації самостійної роботи учнів»  Басараба Альона Вікторівна, вчитель біології та Ковдриш Аліна Михайлівна, вчитель математики Новоселицького ліцею №1 здобули ІІІ місце. У номінації «Практичні матеріали для проведення дослідницько-експериментальних робіт» Петрова Оксана Борисівна, вчитель хімії та Басараба Альона Вікторівна, вчитель біології здобули ІІІ місце. Творчості немає меж! Цих слів сповна заслуговують педагоги, адже знаходяться в постійному русі інноваційних технологій, діляться своїм педагогічним досвідом з колегами, шукають нові стежини для мотивування учнів щодо вивчення природничих дисциплін. Вітаємо творчих та креативних педагогів з вагомим результатом у Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальших нових перемог!