Психолого-педагогічний семінар в дії

Сьогодні всі учасники освітнього процесу більш, ніж будь-коли раніше, потребують психологічної підтримки і допомоги. За таких умов істотно зростає роль всіх педагогічних працівників, які можуть надавати першу психологічну допомогу та підтримку усім учасникам освітнього процесу. Але підтримку учням вчитель може продемонструвати перш за все власними стійкістю та спокоєм. Тому, відповідно до плану роботи навчального закладу, 26 жовтня 2022 року в Новоселицькому ліцеї №1 відбувся психолого-педагогічний семінар на тему: «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу під час війни» з метою розширення педагогічної ерудиції та психологічної обізнаності. В ході семінару педагоги ліцею розширили свої знання з питань психологічної  та соціально-педагогічної підтримки учнів, а також ознайомилися із різними техніками самодопомоги, стабілізації емоційного стану, арт-терапевтичними вправами для зняття стресу у дітей під час перебування у бомбосховищі.

Під час семінару було забезпечено атмосферу творчості та неформального спілкування, а по закінченню семінару педагоги мали змогу обговорити тематику заходу і поділитися своїми враженнями.

Практичний психолог                              Збурлюк Н.М.

Соціальний педагог                                   Кочервей К.В.