Методичний практикум асистентів учителів

Навчатися треба постійно та удосконаленню немає меж –такими настановами  керуються асистенти вчителів Новоселицького ліцею № 1, працюючи з дітьми з особливими потребами. Адже найважливіший у нашій роботі принцип – Не нашкодь! Детальніше “Методичний практикум асистентів учителів”

Серце, віддане космосу!

Упродовж віків нашу державу прославляли видатні яскраві особистості, яких ми повинні знати, поважати та гордитися ними. Такою особистістю є для нас і український космонавт Леонід Каденюк, якому цього року виповнилося б 71 рік.  З метою ознайомлення  учнів зі славетними постатями України на прикладі життя та діяльності першого космонавта Леоніда Каденюка, розвитку інтересу до історії держави та її яскравих представників, виховання почуття патріотизму, національної гордості, у 6-Б класі була проведена виховна справа  «Леонід Каденюк – перший український космонавт».

Шкільний бібліотекар Валентина Луник познайомила учнів книгою, що стала космічною епопеєю буковинця Леоніда Каденюка  «Буковина – край космічний», віртуальною книжковою виставкою про Леоніда Костянтиновича та електронними ресурсами Національної бібліотеки  України імені Ярослава Мудрого, де можна знайти ці книги. Інформатори  з прес-центру класу підготували  цікаві  факти з  біографії славетного  співвітчизника,  його перший політ та громадську діяльність.

Нонна Бальон, класний керівник