Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу “З Україною в серці”

З Україною в серці!…

…під такою назвою відбувся Всеукраїнський конкурс,   який оповитий любов’ю, повагою до нашої неньки України! Це глибоке почуття до Батьківщини можна порівняти з любов’ю до матері, воно таке ж природне й безумовне. Шанувати своє, рідне – це наш святий обов’язок!  Патріот — це людина, яка не просто говорить про те, як любить Україну та свій народ, а й сумлінно та віддано виконує свої обов’язки; старанно навчається; знає історичну спадщину; захищає державу; любить свою роботу; допомагає тим, хто потребує цього; береже довкілля; шанує звичаї, традиції, мову та робить життя кращим.  Метою конкурсу було сприяти вихованню поваги до історичного минулого та сьогодення нашої Батьківщини, закріпити знання учнів про Україну, державну і народну символіки. Формування патріотизму, виховання почуття гордості за свою Батьківщину та її героїв. І найголовніше – бути гідним захисником своєї держави. Так учні 10 класу Новоселицького ліцею №1 вирішили взяти участь у Всеукраїнському конкурсі «З Україною в серці!» – так як працюють над класним проєктом також з такою назвою, і продемонструвати свої знання. Діти показали чудовий результат, отримавши : два  диплома – 1 ступеняшість дипломів – ІІ ступеня, три дипломи – ІІІ ступеня. А також вчитель зарубіжної літератури та класний керівник 10 класу  Дідух-Бойчук Тетяна Георгіївна, отримала свідоцтво та подяку за значний внесок  у підвищенні національно-патріотичного рівня освіченості учнівської молоді в суспільному житті.  Вітаємо з високими здобутками, бажаємо й надалі успіхів !!!