Тиждень естетичного виховання в Новоселицькому ліцеї №1

«Естетичне виховання – прекрасне і могутнє джерело моральної чистоти, духовного багатства, фізичної досконалості»

В.О. Сухомлинський

В рамках загальношкільного проєкту «Крок до зірок» в Новоселицькому ліцеї №1 з 07 по 11 листопада 2022 року пройшов тиждень естетичного виховання під час якого було проведено різні цікаві заходи.

Молодші школярі здійснили віртуальну екскурсію в Чернівецький музей авіації та космонавтики. Учні 9-11 класів переглянули фільм «Космічна місія» та провели виховну справу на тему: «Каденюк – міць української нації». Для учнів 5-6 класів було проведено виховну справу на тему «Всесвітній день доброти: історія свята та цікаві факти». А ще, учні 7-8 класів виготовили обереги для ЗСУ.

Метою цих заходів було пробудження у дітей поваги до національно-культурної спадщини, традицій українського народу, виховання почуття прекрасного, вміння творчо підходити до вирішення різних ситуацій. Тиждень був насиченим. Заходи принесли учням позитивні враження.

Класні керівники 7-х класів Андрицька Ю.Р.,Одажіу Р. Г.