Світло, що рятує життя

Учні 6-б приєдналися до Єдиного національного уроку «Безпечна дорога додому», щоб у черговий раз нагадати про правила безпечної поведінки пішоходів, ознайомитися з практичними порадами поліцейських. Особлива увага була звернена на те, що одна з найпоширеніших причин ДТП на дорогах в Україні низька видимість пішоходів в темний час доби. Учні дізналися, що використання світлоповертальних елементів дозволяє знизити травматизм та смертність на дорогах у 6-8 разів, адже з дальнім світлом фар водій бачитиме пішохода на відстані 300-400м. Схема прикладу розміщення світлоповертальних елементів допоможе учням та батькам вибрати вдалий варіант. Проте, обговоривши різні життєві ситуації,  шестикласники зробили висновок, що носіння світлоповертальних елементів ефективне лише у поєднані із дотриманням правил дорожнього руху!

Нонна Бальон, класний керівник