«Україна пам’ятає!»

З метою  розширення знань учнів про трагічні роки голодомору 1932 – 1933 років в Україні та його наслідки для українського народу та виховання у дітей поваги до історичного минулого свого народу, до своїх земляків, які вистраждали і пережили страшні роки геноциду, і непримиренного ставлення до насильства над людиною, у 6-Б була проведена  виховна справа до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Учні переглянули відео від Міністерства культури та інформаційної політики «Голодний Дух – День пам’яті жертв Голодомору» та ділилися враженнями від побаченого, висловлювали побажання, щоб ніколи таке жахіття не повторилося! Нехай завжди людське життя, простір, гідність та майно будуть  безумовною цінністю!

Нонна Бальон, класний керівник