В рамках  Всеукраїнської акції  «16 днів проти насильства» у Новоселицькому ліцеї №1 відбулася зустріч з лейтенантам ювенальної превенції Гуцу Романом,  завідувачем відділом соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Андрієшем Олексієм та фахівцем соціальної роботи Злюк Ганною КУ «ЦНСП» Новоселицької міської ради.

В рамках даного заходу фахівці роз’яснили школярам  поняття насильства, жорстокого поводження та їх види. Та зазначила про кримінальну та адміністративні відповідальності, які настають за вчинення даного виду правопорушення.

Крім того, розповіли про  алгоритм дій, в разі якщо хтось став жертвою чи свідком того чи іншого насильства.

Всі разом переглянули відеоролики та обговорили, які є види насильства, статистику вчинень даного правопорушення, відповідальність, а також про недопущення   насильства в майбутньому.

Зокрема, наголосили ліцеїстам, що у кожної ситуації є вирішення і не варто замовчувати чи терпіти факти, пов’язані з насильством.

Також нагадали дітям телефони служб, до яких слід звертатися за допомогою.