“Пізнаємо природу – творимо руками!”

Навчити учнів  та учениць досліджувати природу, набувати природничих знань про природу, працювати з інформацією природничого змісту, розв’язувати проблеми природничого спрямування – така мета інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” в 5 класі НУШ. Вже три місяці поспіль діти вивчають цей цікавий предмет. Кажуть: “Творчості немає меж”, і це дійсно так, адже учні досить креативно виконують різноманітні інтелектуальні завдання. Кожен урок проходить з насиченим цікавим контентом: моделювання, інтерактивні завдання, логічні задачі, творчі поробки, досліди та експерименти. Виконуючи різноманітні завдання, учні розвивають  інтелектуальні, пізнавальні, дослідницькі, творчі, комунікативні здібності, набувають досвіду самопізнання. І як результат навчання – діти  застосовуть засвоєні знання в повсякденному житті.

Яна Дисар, вчитель інтегрованого курсу “Пізнаємо природу”