Хто молодці? Ми – молодці!

Відбувся обласний конкурс дитячих малюнків “Світ без насильства”. Вітаємо ученицю 7-А класу Паскар Кіру з почесним ІІІ місцем!
Конкурс організував Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації спільно з Департаментом соціального захисту населення Чернівецької ОВА в партнерстві з Патрульною поліцією Чернівецької області. Його провели в межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства», мета якої – попередження насильницької моделі поведінки та засудження всіх її проявів серед учасників освітнього процесу.
У конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої освіти Чернівецької області в трьох вікових категоріях: «молодша» – 1-3 класи, «середня» – 4-6 класи, «старша» – 7-8 класи.
Загалом школярі подали на конкурс 90 робіт, що мають характер соціальної реклами з протидії гендерному, домашньому насильству, булінгу, сексизму, засудження насильницької моделі поведінки.