Хто молодці ? Ми – молодці!

І знову перемоги на педагогічній ниві! Вчителі Новоселицького ліцею №1 взяли участь в обласному  етапі Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти, що проходив у грудні 2022 року. Цей конкурс щорічно проводиться з метою покращення науково-методичного забезпечення, підвищення якості позашкільної еколого-біологічної освіти учнівської молоді, розвитку творчого потенціалу педагогів, поширення інноваційних досягнень, передового педагогічного досвіду. На розгляд журі обласного  етапу Конкурсу було представлено роботи педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області. За результатами проведення обласного етапу Конкурсу, відповідно до рішення журі в номінації «Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники з організації науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності в навчальних закладах різного типу для учнів різних вікових категорій» Дисар Яна Валентинівна, вчитель біології та Процюк Ірина Іллівна, вчитель трудового навчання здобули І місце.  У номінації «Проєкти, сценарії масових заходів для учнів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти» Одажіу Росина Георгіївна, вчитель біології та Сірякова Оксана Вікторівна, вчитель початкових класів здобули ІІІ місце. Вітаємо педагогів із вагомою перемогою, бажаємо і надалі своєю працею та творчістю розкривати сучасні підходи до організації освітнього процесу та пропагувати педагогічний досвід.