«Наукові забави»

20 травня 2023 року Україна відзначає День науки. Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу, розвитку і пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.

День науки в ім’я миру та розвитку покликаний нагадувати спільноті про необхідність використання науково-технічних досягнень в інтересах миру та розвитку на благо людської цивілізації, а також сприяти популяризації ролі науки в якості інструменту, що знаходиться на службі суспільства. В науці існує величезна кількість напрямків. Саме завдяки науковим досягненням світ рухається вперед.

Педагогічний колектив та наукове товариство учнів «Інтеграл» Новоселицького ліцею №1 долучились до свята, провели цікаві, змістовні, науково-насичені уроки та підготували відеоролик «Наукові забави».

Шкільна родина щиро вітає науковців зі святом творчої праці – Днем науки! Бажає усім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров’я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку! Детальніше “«Наукові забави»”

«Вишиванка для мами!»

Вишиванка зараз оберігає нас, наших воїнів, наші родини. Українську вишиванку зараз знає весь світ, і Україну знає весь світ. Бо ми боремося за свою незалежність, за свободу й спосіб життя, за мир для наших дітей. У День  вишиванки 18 травня у 2 – А класі   пройшов майстер-клас «Вишиванка для мами!». Наш сьогоднішній майстер-клас присвячений тому, щоб маленькі українці з самого дитинства знали історію нашої країни. На ньому діти спілкувались   та власноруч виготовили маленькі обереги для своїх рідних, отримавши при цьому масу позитивних емоцій.

Класний керівник: Ельвіра Куті