Розпочав роботу шкільний Літній мовний табір

Заговори, щоб я тебе побачив (Сократ )

Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей мовам є організація Літнього мовного табору, який покликаний спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року.

Так, 5 червня 2023 року розпочав свою роботу Літній мовний табір у Новоселицькому ліцеї № 1. Розпочала зустріч Яна Валентинівна Дисар, заступник директор з навчально-методичної роботи. На відкриття табору була запрошена Ганна Леонтіївна Вакарчук, засновниця газети «Слово правди», спеціаліст Відділу освіти Новоселицької міської ради, яка вразила дітей розповіддю про себе та власне становлення як журналіста. Ліцеїсти ставили доречні запитання та почули вичерпні відповіді на них.

Діти переглянули та обговорили відео «Двомовний мозок: чому важливо вчити мови?» та «Я вивчив українську з поваги до України».

Сподіваємося, Літній мовний табір принесе багато позитивних емоцій, а діти вдосконалять свої знання.

Філологині Новоселицького ліцею № 1