Єдиний урок безпеки руху

У сучасному світі, коли різні види загроз і ризиків можуть стати частиною нашого щоденного життя, надзвичайно важливо вести здоровий спосіб життя та бути обізнаними з основами безпеки. Один із найефективніших способів досягнути цієї мети – реалізування Єдиного уроку безпеки руху, який був проведений у Новоселицькому ліцеї №1 у рамках місячника: «Увага! Діти на дорозі!»

Єдиний урок безпеки руху – це освітній захід, спрямований на підвищення свідомості дітей щодо різних аспектів безпеки в їхньому житті.

5 вересня до учнів початкової школи Новоселицького ліцею №1 завітали представники поліції – інспектор ювенальної превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області старший лейтенант поліції Гуцу Роман Дмитрович та поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецькій області капітан поліції Лях Віталій Валентинович, які ознайомили дітей з правилами безпеки на дорозі, виконали практичні вправи.

Єдиний урок безпеки – це можливість для дітей стати більш обізнаними та обережними, забезпечуючи безпечне і здорове життя для себе та інших. Ця ініціатива може змінити світ, починаючи з нас самих.

Класоводи 1-4 класів