6 вересня – День читання книг: Сила слів та знань

Читання – це подорож у світ фантазії, знань та відкриттів. 6 вересня світ святкує День читання книг, день, який нагадує нам про важливість книг у нашому житті та суспільстві загалом.

Сьогодні учні 4-Б класу завітали до шкільної бібліотеки, де разом із Лунік Валентиною Дмитрівною (завідуюча бібліотекою), ознайомилися з історією виникнення книг, нагадали, що читання книг має безліч корисних аспектів, обговорили як святкувати День читання книг (читацький марафон, обмін книгами).

День читання книг – це нагадування про те, як важливо залишати місце в нашому житті для книг. Це свято відзначається не лише завдяки силі слів, але й завдяки силі ідеї та знань, які вони несуть. Нехай цей день надихає нас читати більше, ділитися книгами та розширювати свій світ через кожну сторінку.

Класний керівник  ГУЦУЛЯК Валерія

Усе, що робиться від щирого серця — важливе.

Учителі, учні та батьки Новоселицького ліцею №1 проводили збір допомоги для Харківського військового шпиталю, в якому перебувають наші поранені захисники. Відправлений вантаж складався із постільної білизни, рушників, засобів гігієни, шкарпеток, дитячих малюнків.

Нехай в Україні буде мир! Допоможемо бійцям!