21 вересня 2023 року відбувся круглий стіл з питань якісної організації атестаційного процесу в Новоселицькому ліцеї №1. В ході зустрічі заступниками директора ліцею Яною Дисар та Сергієм Власовим із педагогами детально обговорено зміст нового положення про атестацію. Акцентовано увагу на:

– професійному розвитку, як основній вимозі до успішного проходження атестації,

Детальніше “В Новоселицькому ліцеї №1 обговорили нове положення про атестацію педагогічних працівників”

Джури Новоселицького ліцею №1 до Дня людей похилого віку влаштували акцію “Турбота”.

Не словом, а ділом джури школи вирішили відзначити Міжнародний день людей похилого віку. Діти реалізували щорічну благодійну акцію зі збору продуктових наборів для літніх людей.
Цього разу до ініціативи долучилося чимало школярів, тож спільними зусиллями вдалося зібрати крупи, домашню консервацію, чай, овочі тощо.
Сьогодні організатори акції відвідали Новоселицьку міську раду ветеранів та передали продукти представнику Калетнику Г.

Разом до перемоги!

Військові на передовій насамперед потребують транспорту для пересування вздовж лінії фронту, а щоб він їздив потрібні шини.

Школярі Новоселицького ліцею № 1 купили чотири шини для військових

42 бригади 424 батальйону 1 стрілецької роти (лимансько- креміниий напрямок).

Тільки спільними зусиллями ми допоможемо нашим воїнам ЗСУ.